Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 465 Ürünler.
PCWINMAX Radeon RX590 2304sp 8GB GPU 256-Bit GDDR5 HDCP Hazır Bilgisayar Grafik Video Kartı PCIe 3.0 ×16 Video Oyun Grafik Kartı
| Application: | desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | AMD |
PCWINMAX Geforce GT 710 Oyun Grafik Kartları 1GB 2GB 64 Bit GDDR3 902 MHz
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX GeForce GT 740 4GB GDDR3 128 Bit Tek Fan Oyun Grafik Kartı GPU DVI HD VGA Düşük Profil Çıktısı ile
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
GTX 1060 3GB 5GB 6GB Bellek Oyun Grafik Kartları 192bit 400W Fan 6pin
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX Geforce GT 730 2GB DDR5 128 Bit Tam Boyutlu GK108 VGA+HD+DVI Arayüzü Çift Fan Oyun Grafik Kartları
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 800 MHz |
AMD Radeon RX6600M Oyun Grafik Kartı GDDR5 4GB 64BIT DP HD
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 2250 Mhz |
PCWINMAX DDR5 4gb VGA Kartı, Gtx750ti Oyun Grafik Kartları
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1020/1085MHz |
RTX 3090 24GB GDDR6X 3DP HD 750w Oyun Grafik Kartları 3*8 Pin 384 Bit
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1695 mhz |
PCWINMAX Orijinal GTX750 4GB 128Bit GDDR5 Oyun Grafik Kartları Geforce GTX 750 Masaüstü için
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 Grafik Kartı Çift Fan Oyun Grafik Kartları PC için
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 4.0X16 |
|---|---|
| Uygulama: | masaüstü |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1755/1905MHz |

