Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 465 Ürünler.
RTX3090 RTX3080 RTX3070 RTX3060 Ti Grafik Kartı VGA PCI Express 3.0 X16
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | AMD |
PCWINMAX GT 610 1GB Oyun GPU Grafik Kartı 64 Bit GT610 Chipset Geforce DDR3
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX Oyun GeForce GTX 1650 128 Bit HDMI DP DVI 4GB GDRR6 Çıkış Destek DirectX 12 VR Hazır OC Grafik Kartı
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1410MHz/1590MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 960 4GB DDR5 Oyun GPU Grafik Kartı DP DVI HD PCI Express 3.0 X16
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1178 / 1241MHz |
2GB 4GB DÜŞÜK Profil VGA Grafik Kartı GT730 710 210 705 610 630 1g 2g 4g
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
RX 550 2G / 4G Çoklu Ekranlı Grafik Kartı Çift 1183Mhz AMD RX500 Serisi
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1183Mhz |
GTX 1050TI 4GB GTX Ekran Kartları Gpu Gt 2Gb DirectX 12 PCWINMAX Orijinal
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1124 MHz |
GTX 1650 Nvidia Grafik Kartı 4GB GDRR6 Bellek Ve DirectX 12 Uyumluluk
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1380MHz |
PCWINMAX Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 256 bit PCIe 4.0 x16 Grafik Kartı Çift Fan 1080P 1440P AAA Oyun Video Kartı
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 4.0X16 |
|---|---|
| Uygulama: | masaüstü |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1755/1905MHz |
PCWINMAX GeForce RTX 3050 6GB Grafik Kartları Oyun PC için GDDR6 Video Grafik Kartı Mini Küçük Form Faktörü SSF Slim Düşük Profilli GPU
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1042/1470MHz |

