Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 466 Ürünler.
6GB Grafik Kartı GTX1660 SUPER NVIDIA Entegre Soğutma Fanları OEM'i destekler
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Video Bellek Hızı: | 1.4ns |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1710 Mhz |
GTX 1660S Grafik Kartı Oyun GPU'su GTX 1660 Super 6G En Çok Satan 1660 Super ile
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Video Bellek Hızı: | 1.4ns |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1530 / 1785 MHz |
Oyun GPU Grafik Kartı GTX 750TI 4GB 1710 Mhz Çekirdek Saat VGA DVI HD
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX Gaming GeForce GTX 1660 Super 6GB 192 Bit HD/DP/DVI Çıktısı PCIe 3.0 x16 1660S Grafik Kartı
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Video Bellek Hızı: | 1.4ns |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1530 / 1785 MHz |
LHR Olmayan Grafik Kartı RTX 3090 24G Oyun OC PC Video Kartı DDR6 384 Bit Üç Fan
| Başvuru: | İş İstasyonu, Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Express 3.0 X16, PCI Express 4.0 X46 |
| Video Bellek Hızı: | 0.4ns |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Ti Grafik Kartı 6GB GDDR6 192bit PCIe 3.0 x16 DP HD DVI Port 1500MHz PC VGA Kartı
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Video Bellek Hızı: | 1.4ns |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1710 Mhz |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Super Ekran Kartı, 6GB GDDR6 Oyun Bilgisayarı GPU 192bit Video Kartı PCIe 3.0 x16 1660S Oyun Kartları
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Video Bellek Hızı: | 1.4ns |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1530 / 1785 MHz |
Geforce RTX 3070 Ti 8GB Grafik Kartı GDDR6X 256 Bit PCIe 4.0 GPU Video Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 4.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1575 MHz / 1830 MHz |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Super Ekran Kartı, 6GB GDDR6 Oyun Bilgisayarı GPU 192bit Video Kartı PCIe 3.0 x16 1660S Oyun Kartları
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Video Bellek Hızı: | 1.4ns |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1530 / 1785 MHz |
Grafik Kartı Oyun PC için RTX3060 12GB DDR6 192Bit 14000MHZ PCI Express 4.0
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Uygulama: | İş İstasyonu, Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1777MHZ |

