Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 465 Ürünler.
PCWINMAX Yeni A320 Mikro ATX DDR4 OEM ODM Toptan Ana Kart Soket AM4 Masaüstü Oyun Ana Kartı
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
|---|---|
| SATA Bağlantı Noktaları: | 2 |
| Bellek yuvaları: | 2 |
X99 Oyun Anakartı RAM CPU Kiti Xeon X99 DDR4 Bellek 8 gb Xeon E E5 2620
| Limanlar: | SATA, USB 2.0, PS2, M.2 |
|---|---|
| CPU Tipi: | bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
PCWINMAX B760 LGA1700 Çift M.2 Oyun Ana Kartı DDR5 Mikro ATX Ana Kart PC Dekstop için
| yonga seti: | Intel@B760 Chipset |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
AM4 A320 Soket 2 Bellek Yuvalı Oyun Anakartı
| Bellek Türü: | DDR4 |
|---|---|
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
| SATA Bağlantı Noktaları: | 2 |
CE FCC Miner Ekran Kartı Gtx 1070 8gb Enthusiast 256bit 8192MB Bellek Kapasitesi
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | nVIDIA |
PCWINMAX B450M VHD Plus AM4 Oyun microATX DDR4 M.2 B450 Plus Ana kartı
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
PCWINMAX B450 Plus Soket AM4 Oyun Ana Kartı Mikro ATX DDR4 M.2 B450 Chipset Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
X99 Oyun Anakartı Masaüstü DDR3 DDR4 128 GB LGA1155 1600MHz 1333MHz
| Limanlar: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 128 GB |
Crypto Mining GPU RTX 3070 8gb GDDR6 256BIT 1110mhz 130W Dizüstü Grafik Kartı RTX
| Başvuru: | dizüstü bilgisayar |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Video Bellek Hızı: | 0.4ns |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB GDDR3 128Bit 28nm GK107 192SP HD VGA DVI Port Bilgisayar PC için düşük profilli VGA Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |

