Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 465 Ürünler.
PCWINMAX H510-Pro LGA 1200 10./11th Gen Mikro-ATX DDR4 Tek M.2 Orijinal H510 Çip seti Ana pano
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX New A780 Desktop Motherboard Socket AM3 Micro ATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Mainboard for Office
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
|---|---|
| SATA Bağlantı Noktaları: | 4 |
| Bellek yuvaları: | 2 |
PCWINMAX G31 Set Ana Kartı LGA775 Fan Procrssor E5 CPU DDR2 2GB RAM x 2 Masaüstü Ana Kartı Kombosu
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 4 CİGABAYT |
PCWINMAX G41 Set Ana tahtası LGA775 Fan Procrssor E5 CPU DDR3 4GB RAM Masaüstü Ana tahtası Kit
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 4 CİGABAYT |
PCWINMAX B450M Artı Soket AM4 Ana Kart Mikro ATX DDR4 M.2 HD VGA Çıktısı B450 Çip seti Ana Kart
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
PCWINMAX B560 Motherboard Intel LGA1200 for 10th 11th Generation I3 I5 I7 I9 Processors Dual Channel 64GB DDR4 for Desktop
| Port: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
| Yonga seti üreticisi: | İntel |
PCWINMAX OEM H310 Micro ATX Motherboard LGA 1151 DDR4, with M.2 for 8th/9th Gen CPU Bulk Order for Desktop Business PC
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
V3 / V4 LGA 2011 Anakart X99 Bellek İşlemci Seti Kombinasyonu E5 2678
| Limanlar: | SATA, USB 2.0, PS2, M.2 |
|---|---|
| CPU Tipi: | bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
Bellek Türü ile Uyumlu AMD A320 AM4 Anakart DDR4 Soket
| Bellek Türü: | DDR4 |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | DVI, VGA, PCI-Express X16, Ekran Bağlantı Noktası, M.2, USB 3.0, HD |
| SATA Bağlantı Noktaları: | 2 |
PCWINMAX A320 Anakart - AMD Ryzen AM4, M.2 NVMe, 2 SATA3, HD, DVI, VGA Anakart
| Soket Tipi: | AM4 |
|---|---|
| Bellek yuvaları: | 2 |
| SATA Bağlantı Noktaları: | 2 |

