Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 467 Ürünler.
GTX 1070 8GB 256Bit DDR5 Üç Soğutma Fanı 10010MHz Çift HD DVI Çift DisplayPort Desteği HDCP
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | nVIDIA |
PCWINMAX A520 AM4 Micro ATX Ana kartı DDR4 Destek M.2 USB 3.0 VGA HD Slot
| yonga seti: | AMD A520 yonga seti |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX H510-Plus LGA 1200 Micro-ATX DDR4 Tek M.2 VGA HD DP Çıktısı PCIe 4.0 Ana kart Destek 10. 11. Gen i3 i5 i7 İşlemciler
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
| Yonga Seti Üreticisi: | Bilgi |
PCWINMAX A780 Desktop Motherboard Socket AM3 MATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Computer Motherboard for Office and Home Computing
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
|---|---|
| SATA Bağlantı Noktaları: | 4 |
| Bellek yuvaları: | 2 |
Tümleşik Anakart H61 Soket 1155 Intel H61 Anakart DDR4 DDR3
| Ürün durumu: | Yeni |
|---|---|
| Paket: | - Evet. |
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PS2 |
G31 Intel PC Anakart Soketi 775 1333MHz DDR2 Bellek, 4GB'a Kadar
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 4 CİGABAYT |
Soket H61 LGA 1155 Intel PC Anakart DDR3 I3 I5 I7 GEN2 GEN3
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Ödeme yapıldıktan sonra 5 gün içinde |
|---|---|
| CPU Tipi: | Intel 32nm İşlemci Core i7/Core i5/Core i3'ü destekleyin |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX A320 A320M Mikro ATX Anakart - AMD AM4 Soket, DDR4, M.2 Anakart
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ekran Bağlantı Noktası, M.2, USB 3.0, PCI-E 3.0, PCI- |
|---|---|
| yonga seti: | AMD için |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX Yeni OEM H610 Ana kartı LGA1700 14. / 13. / 12. nesil Intel Core İşlemciler MATX Destekler
| Port: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64GB |
| Başvuru: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX Mini ITX H610 LGA 1700 DDR4 Ana kart Endüstriyel Kompakt Ana kart
| yonga seti: | Intel H610 |
|---|---|
| Form faktörü: | mini-ITX |
| Maksimum Bellek: | 64 GB |

