Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 465 Ürünler.
PCWINMAX HM55 DDR3 Bilgisayar Ana Kartı PGA988 Masaüstü Bilgisayar Mikro ATX Ana Kart Destek OEM ODM
| Limanlar: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0,VGA |
|---|---|
| yonga seti: | intel hm55 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
PCWINMAX B650M Wifi Desktkop ATX Ana kartı AM5 DDR5 Ry 9000/8000/7000 Serisi İşlemciler için Ana kart
| yonga seti: | B650 yonga seti |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX Yeni B760 LGA1700 DDR4/DDR5 mATX Çift M.2 PCIe 4.0 Ana kart Destek 12. 13. 14. i3 i5 i7
| yonga seti: | Intel@B760 Chipset |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX yepyeni B450 AM4 DDR4 Wifi SATA 6GB/S VGA HD DP çıkışı Micro ATX Ana kartı
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
PCWINMAX Alışveriş HM55 DDR3 Micro ATX PGA 988 OEM ODM Orijinal HM55 Çip seti Masaüstü Ana Kartı
| Limanlar: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0,VGA |
|---|---|
| yonga seti: | intel hm55 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
PCWINMAX B75 Micro ATX Ana Kartı LGA 1155 Destek 2nd/3rd Gen i3 i5 i7 DDR3 OEM ODM Orijinal B75 Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX H510-Plus LGA 1200 10./11th Gen Mikro-ATX DDR4 Tek M.2 VGA HD DP Çıkış Ana pano
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
| Yonga Seti Üreticisi: | Bilgi |
PCWINMAX HM77 DDR3 OEM Mikro ATX Soket PGA 989 Orijinal Ana Kart Ana Kart
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX H310 DDR4 LGA 1151 SATA 6Gbs M.2 Micro ATX Motherboard Supports 8th 9th Generation I3 I5 I7
| Port: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
Intel Masaüstü Anakart H410 DDR4 LGA 1200 Çift Bellek Kanalı 32 GB Kapasite
| Limanlar: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |

