Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 465 Ürünler.
PCWINMAX H410 Masaüstü Ana tahtası LGA 1200 DDR4 Çift Bellek Kanalı 64GB Kapasite H410 Ana tahtası Destek OEM ODM
| Limanlar: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX Yeni Mini ITX H510 LGA1200 Ana kartı Çift Kanal DDR4 VGA+HD Çıktı Destek OEM ODM
| Limanlar: | VGA, USB 2.0Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
PCWINMAX H310 LGA 1151 Ana kart Core 8. 9. Nesil CPU'lar Mikro ATX DDR4 Ana kart
| Port: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX H310 Yongaseti Micro ATX Anakart LGA 1151 DDR4, M.2 & SATA 6Gb/s Desteği ile 8. ve 9. Nesil i3 i5 i7 CPU'lar için Ofis PC'si
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX Orijinal B450M Soket AM4 Ana Kart Mikro ATX DDR4 B450 Ana Kart
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
PCWINMAX Özel A520 AM4 Micro ATX DDR4 Ana kartı Masaüstü için A320M
| yonga seti: | AMD A520 yonga seti |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX H610 LGA1700 Mini ITX DDR5 PCIe 4.0 Masaüstü Ana Kart Destek OEM ODM
| yonga seti: | Intel H610 |
|---|---|
| Form faktörü: | mini-ITX |
| Maksimum Bellek: | 64 GB |
PCWINMAX H610 Wifi DDR4 Soket LGA1700 PCIe 4 SATA 6Gb/s mATX Ana kartı 12. 13. 14. Gen Intel Core i3 i5 i7
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX A780 Desktop Motherboard Socket AM3 MATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Computer Motherboard for Office and Home Computing
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
|---|---|
| SATA Bağlantı Noktaları: | 4 |
| Bellek yuvaları: | 2 |
PCWINMAX H81 LGA 1150 Mini ITX PC Ana kartı Destek 16GB DDR3 1600Mhz 1300Mhz Bellek Orijinal Placa Mae
| Limanlar: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
| Uygulama: | Sunucu/İş istasyonu |

