Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 466 Ürünler.
PCWINMAX A320 Anakart - AMD Ryzen AM4, M.2 NVMe, 2 SATA3, HD, DVI, VGA Anakart
| Soket Tipi: | AM4 |
|---|---|
| Bellek yuvaları: | 2 |
| SATA Bağlantı Noktaları: | 2 |
PCWINMAX H510 LGA1200 Ana Kart DDR4 Destek 10. 11. Nesil Mikro ATX Ana Kart
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX G31 Micro ATX Soket LGA775 DDR2 Max 4GB Masaüstü Anakart E5 Serisi CPU Combo Seti ile
| Port: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 4 CİGABAYT |
PCWINMAX OEM H310 mATX Anakart Toplu Sipariş, LGA1151 DDR4 M.2 ile, İşletme Masaüstü ve Ofis PC'si için Sevk Edilmeye Hazır
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX A320 M Mikro ATX DDR4 Anakart Desteği Masaüstü için AM4 1331 Soket
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
|---|---|
| SATA Bağlantı Noktaları: | 2 |
| Bellek yuvaları: | 2 |
PCWINMAX X79 Ana tahtası Mikro ATX Masaüstü DDR3 Ram LGA2011 X79 Destek Intel i3 i5 i7 Xeon E5 V2
| Limanlar: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 128 GB |
PCWINMAX B760 LGA1700 13. ve 12. Nesil Çift M.2 Anakart DDR5 B760M B760 Anakart
| yonga seti: | Intel@B760 Chipset |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX B560-Pro DDR4 LGA1200 Masaüstü Micro ATX Ana Kart Destek 11. 10. Gen
| Port: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
| Yonga seti üreticisi: | İntel |
B75 Madencilik Anakartı USB3.0 VGA LGA 1155 DDR3 8gb*2 Mikro-ATX
| Limanlar: | PS2, SATA, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| yonga seti: | madencilik B75 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
GTX 1070 8GB 256Bit DDR5 Üç Soğutma Fanı 10010MHz Çift HD DVI Çift DisplayPort Desteği HDCP
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | nVIDIA |

