Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 465 Ürünler.
PCWINMAX GTX 1660 Ti 6GB GPU Grafik Kartı 192 Bit 1530MHz 2001MHz HD DP DVI 14Gbps Bellek
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Video Bellek Hızı: | 1.4ns |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1500 Mhz |
PCWINMAX Geforce GTX 1660 SUPER 6GB GDDR5 192Bit Çift Fan Bilgisayar Grafik Kartları Destek OEM ODM Toptan
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Video Bellek Hızı: | 1.4ns |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1530Mhz |
PCWINMAX Orijinal Geforce GTX 1600 SUPER 6GB GDDR5 192Bit Çift Fan Grafik Kartları Destek OEM ODM Toptan
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Video Bellek Hızı: | 1.4ns |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1530Mhz |
İş İstasyonu için 8nm Madencilik Grafik Kartı GTX 3060 12gb 14000MHz Çift Fanlar
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Başvuru: | İş İstasyonu, Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1777MHZ |
PCWINMAX GT 710 Geforce Grafik Kartı 1GB 2GB 64 Bit GDDR3 902 MHz Tek Fan Düşük Profil GPU Masaüstü için
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
GTX 1660 SÜPER Madencilik Grafik Kartı Hynix 1710Mhz 120W HMDI DVI DP
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Video Bellek Hızı: | 1.4ns |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1710 Mhz |
GTX 1060 oyun video kartı 3*DP Bağlantı Noktaları 5G GDDR5 160Bit 1506Mhz GP106
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Super 6GB Grafik Kartı, 1408 CUDA Çekirdekleri GDDR6 DisplayPort/HD/DVI Çıkışları GPU
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Video Bellek Hızı: | 1.4ns |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1785 MHz |
PCWINMAX OEM Grafik Kartı GTX1050 4GB DDR5 128bit Çift Fan PCI Express 3.0 X16 1366/1468MHz Video Kartı
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1290MHz |
PCWINMAX GTX 750 Ti Grafik Kartı 4GB GDDR5 128bit Direct X12 640SP HD VGA DVI Port Single Fan GPU Video Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1020MHz |

