Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 465 Ürünler.
PCWINMAX GT 210 1GB 64bit GDDR3 Düşük Prof Tek Fan HD VGA Masaüstü Video Kartı Orijinal PCI Express 2.0x16 GPU
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX B85 Pro LGA 1150 Gaming Motherboard 4 X DDR3 Slot Support 4th Gen Intel Core I7 I5 I3
| Port: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
Oyun Plaça De Video CMP 90HX Rig 170HX 220HX 50HX 10GB 320W 320bit Bellek Arayüzü
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 2622MHz |
ATX H110 ITX Ana Kart Soket LGA1151 2x1.35V Çift Kanal DDR4 32G Oyun Ana Kartı
| Limanlar: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
PWINMAX H81 LGA 1150 Mini ITX Çift Kanal DDR3 4. 5. Nesil CPU için Orijinal Oyun Ana Kartı
| Limanlar: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
| Uygulama: | Sunucu/İş istasyonu |
PCWINMAX B560 MATX Oyun Anakartı LGA1200 Soket B560 Yongaseti 11. ve 10. Nesil Intel İşlemcileri Destekler
| Port: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Başvuru: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
| Yonga seti üreticisi: | İntel |
PCWINMAX B85 Özel PC Ana Kartı Madencilik Oyun LGA 1150 DDR3 B85 16G M.2 Sabit Disk Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, M.2, USB 3.0, PCI-E 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
Oyun Masaüstü ATX B450 için Yepyeni Anakart AMD B450 Tomahawk Max
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
| Başvuru: | masaüstü |
PCWINMAX H510-VH Plus Anakart DDR4 3200MHz HD DP VGA Portları H510 Yongaseti LGA 1200 10. ve 11. Nesil İşlemciler için
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
| Yonga Seti Üreticisi: | Bilgi |
PCWINMAX Oyun A520 AM4 Mikro ATX Anakart - 3. Nesil AMD Ryzen 3000, M.2 Anakart
| yonga seti: | AMD A520 yonga seti |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |

