Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 465 Ürünler.
PCWINMAX Soket LGA 1150 B85 Dört Kanal DDR3 Slot Mikro ATX Masaüstü Bilgisayar Özel Bilgisayar Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
H81 Ana kart 16GB 1600MHz 1333MHz DDR3 CPU Destek Çekirdek Pentium Xeon
| Limanlar: | DVI, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
ATX ITX Anakart H110 H110M Destek I7 İşlemci 32GB Soket 1151
| Limanlar: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
PCWINMAX B450 Wifi Soket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP Çıktısı mATX Ana kart
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
PCWINMAX B450 Wifi Soket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP Çıktısı mATX R5 için Ana Kartı 3. 2. 1. Gen Proprocessorlar
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
PCWINMAX OEM B85 LGA 1150 Masaüstü PCIEx16 Bilgisayar Ana Kartı Mikro-ATX DDR3 HD VGA Multimedia Çıkış Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
PCWINMAX A780+ Masaüstü Ana Kartı LGA940 Destek AM2 AM2+ AM3 Serisi Çift Kanallı DDR3 Masaüstü Ana Kartı
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
|---|---|
| SATA Bağlantı Noktaları: | 4 |
| Bellek yuvaları: | 2 |
PCWINMAX Ana kartı H310 DDR4 LGA1151 8. nesil için orijinal H310 Çip seti Ana kartı I3 I5 I7
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
LGA1151 DDR4 Anakart H110 Mikro ATX 2133mhz 2400mhz 2666mhz
| Limanlar: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
PCWINMAX H110 Soket 1151 GDDR4 Micro ATX 32GB Orijinal H110 Çip seti Masaüstü Ana Kartı
| Limanlar: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |

