Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 465 Ürünler.
PCWINMAX H510 LGA 1200 Mikro-ATX Bilgisayar Oyun Ana Kartı DDR4 64GB RAM Desteği NVME M.2 SATA3.0 USB3.0
| Port: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Başvuru: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
| Yonga seti üreticisi: | İntel |
LGA 1151 B250 Oyun Anakartı DDR4 32GB Çift Ram Kanalı
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| yonga seti: | madencilik b250 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX Compact RTX 3050 6GB GDDR6 96-bit Gaming GPU, Low Profile Design for 1080P Gaming in Small Form Factor Desktop
| Başvuru: | Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Express 4.0 x16 |
| Çekirdek saat (MHz): | 1042/1470MHz |
Oyun Intel Anakart X79 Masaüstü 4 DDR3 Ram 64GB LGA2011 Intel I7 Xeon 2011
| Limanlar: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 128 GB |
PCWINMAX H610 LGA 1700 Anakart DDR4 M.2 NVME PCIe 4.0 USB3.0 Oyuncu Anakartı 12./13./14. Nesil İşlemcileri Destekler
| Port: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64GB |
| Başvuru: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX B450M AM4 Oyun microATX DDR4 M.2 B450 Masaüstü için Çip seti Ana tahtası
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
12 Nanometre GPU GTX 1660 Ti SÜPER 6GB 192 Bit 1530MHz 2001MHz
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Video Bellek Hızı: | 1.4ns |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1710 Mhz |
PCWINMAX OEM Radeon RX 580 2048SP 8GB GDDR5 256Bit 1340MHz PCI Express 3.0 çift fan ile
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | AMD |
PCWINMAX GeForce GTX 1060 6GB GDRR5 192 bit Destek DirectX 12 Çift Fan DVI DP HD Çıktı Orijinal GTX1060 Masaüstü GPU
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX Mini ITX H510 LGA1200 Destek 11/10th Gen I3 I5 I7 CPU Çift Kanal DDR4 VGA+HD Çıktı Endüstriyel Ana tahtası
| Limanlar: | VGA, USB 2.0Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |

